Amoxil online, cheap price: read here.

Organizacja goszcząca: Merthyr Tydfil County Borough Council

Organizacja koordynująca: UNA Exchange

Organizacja wysyłająca: Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu

Temat: pedagogika, uczenie j. angielskiego

Miejsce: Merthyr Tydfil, Walia

Termin: 1 września 2017 – 31 lipca 2018

 

O projekcie: Merthyr Tydfil, miasto w Walii zamieszkałe przez ok. 63 tys. mieszkańców, posiada znaczną liczbę imigrantów z różnych krajów. Duża jest także liczba dzieci, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym – obecnie jest to ponad 370 osób uczących się w 26 różnych szkołach. Wiele z tych dzieci ma problemy z porozumiewaniem się w języku angielskim, a tym samym z przyswajaniem wiedzy ze wszystkich przedmiotów szkolnych.

Wolontariusz EVS będzie pracował w zespole wspierającym dzieci uczące się języka angielskiego jako kolejnego języka (zespół EAL - English as Additional Language). Rolą wolontariusza z Polski będzie pomoc dzieciom z rodzin imigrantów z Europy Środkowej i Wschodniej, uczęszczającym do szkół podstawowych i średnich, w nauce języka angielskiego i innych przedmiotów szkolnych.

 

Uwagi: Projekt wymaga dobrej organizacji swojej pracy, dużo inicjatywy i motywacji ze strony wolontariusza. Grafik zajęć wolontariusza może ulegać częstym zmianom.

 

Szczegóły projektu znajdują się w sekcji "Do pobrania". Relacje z poprzednich projektów z udziałem wolontariuszy SPW: Magda, Marta, Krzysiek, Angelika

 

Rekrutacja: Prosimy o przysłanie formularza zgłoszeniowego do Sylwii evs.send[at]spw.info.pl do 14 maja.

Projekt zatwierdzony.