Amoxil online, cheap price: read here.

Drodzy wolontariusze!

 
Przedstawiamy Wam naszą nową stronę internetową! Jak już pewnie zauważyliście, mamy też nowe logo i nowego bohatera!
Mamy nadzieję, że dzięki tej zmianie dostęp do informacji o różnych formach wolontariatu będzie dla Was jeszcze łatwiejszy!
Nasza poprzednia strona www.workcamps.pl nadal będzie działać, lecz od tej pory dotyczyć będzie tylko projektów WORKCAMPS!

Zmianie uległy także nasze adresy e-mail, znajdziecie je poniżej oraz w sekcji KONTAKT:

EVS W POLSCE                                                  Sylwia Jędra           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


EVS ZA GRANICĄ, WYMIANY MŁODZIEŻOWE      Dorota Braziewicz   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 
                                                                                                      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

INNE SPRAWY                                                                                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.