Amoxil online, cheap price: read here.
Zapraszamy!


Będziemy tam i my z naszymi super wolontariuszami EVS! Zapraszamy!  Zapraszamy także organizacje i instytucje pracujące z wolontariuszami do udziału w konkursie na „Wyróżnionego wolontariusza” organizowanego przez :

-Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy (http://www.pragapld.waw.pl/)
-Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy (http://www.ops-pragapoludnie.pl/)
-Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe (http://www.cpk.art.pl/)
-Fundację Dzieci Niczyje (http://fdn.pl/)
-Fundację „Wspólna Droga” United Way (http://www.unitedway.org.pl/)
-Fundację Pomocy Rodzinie „Gwiazdeczka” (http://fundacjagwiazdeczka.wix.com/fundacja-gwiazdeczka#!statut-fundacji/c15lz)
-Stowarzyszenie ATD Czwarty Świat (http://www.atd.org.pl/)
-Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL (http://www.cal.org.pl/)
-Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu (http://www.spw.info.pl/)
-Stowarzyszenie „Wspólne Podwórko” (http://www.wspolnepodworko.org.pl/)Konkurs organizowany jest w związku z Dzielnicowym Dniem Wolontariusza i ma na celu uhonorowanie osób propagujących na co dzień wolontariat oraz pracujących bezinteresownie dla dobra innych. W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe i instytucje, które korzystają z pomocy wolontariuszy. Nagrodą w konkursie jest wyróżnienie przyznane przez Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy. Zgłoszenie kandydata do konkursu należy składać w terminie do 20 listopada 2013 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w siedzibie Centrum Społecznego PACA 40 w Warszawie. Wręczenie nagród odbędzie się 5 grudnia 2013 roku podczas obchodów Dzielnicowego Dnia Wolontariusza, które odbędą się w Centrum Społecznym Paca 40 w godzinach 16.00-20.00.

Poniżej do pobrania:

Regulamin Konkursu "Wyróżniony Wolontariusz"

Formularz zgłoszeniowy "Wyróżniony Wolontariusz"