Amoxil online, cheap price: read here.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla uczestników oraz młodych liderów/trenerów projektu. Poszukujemy  młodych (w wieku 18-30 lat) kreatywnych osób zainteresowanych przynajmniej jedną z następujących dziedzin: plastyka/graffiti/ taniec/muzyka/śpiew/prowadzenie debat/Prawa Człowieka, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje oraz dzielić się nimi z innymi.

Wybrani liderzy wezmą udział w międzynarodowym szkoleniu w Serbii w dniach 23-29 marca br. (organizator pokrywa w całości koszty podróży, zakwaterowania i wyżywienia), podczas którego poznają podstawy prowadzenia warsztatów z wymienionych wyżej dziedzin.  Po powrocie będą mieli szansę przygotować i poprowadzić autorski cykl warsztatów dla młodzieży i dorosłych z wybranej przez nich dyscypliny. Oferujemy również wsparcie merytoryczne i logistyczne, a także nagrody rzeczowe dla najbardziej aktywnych młodych liderów.

Projekt, trwający do grudnia 2015 roku, realizowany jest w ramach Programu Europa dla Obywateli.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..