Amoxil online, cheap price: read here.

Lubisz być aktywny? Interesują Cię prawa człowieka, debaty bądź walka             z mową nienawiści? Chcesz zaistnieć na forum międzynarodowym?

Zgłoś się już dziś!

 

Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu zaprasza młode, ambitne osoby zainteresowane jedną z następujących dziedzin: prowadzenie debat/ prawa człowieka/ walka z mową nienawiści na bezpłatne szkolenie oraz konkurs debat Karla Poppera   w ramach projektu „Walka z mową nienawiści w perspektywie europejskiej”. Konkurs zwieńczony będzie galą odbywającą się w Serbii dnia 7-12 grudnia br. Szkolenie rozpoczyna się we wrześniu br. w Warszawie.

 

Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu poszukuje młodych (w wieku 18-30 lat) ambitnych osób zainteresowanych przynajmniej jedną z wymienionych wyżej dziedzin, które chcą rozwijać swoje kompetencje oraz dzielić się nimi z innymi. Wybrani wolontariusze wezmą udział w szkoleniu (serii spotkań przygotowawczych) dotyczącym debaty Karla Poppera, by następnie móc uczestniczyć         w kilkustopniowym konkursie na terenie Warszawy. Od uczestników oczekujemy zaangażowania, przygotowania merytorycznego oraz działania zgodnie z zasadami debaty Karla Poppera. Trzyosobowy zespól, który wygra konkurs debat, weźmie udział w międzynarodowej gali w Serbii     w dniach 7-12 grudnia br. (organizator pokrywa w całości koszty podróży, zakwaterowania               i wyżywienia). Wydarzenie to będzie jednocześnie ostatnim etapem konkursu (finałem między zwycięzcami z siedmiu krajów) oraz oficjalnym podsumowaniem projektu wraz z zaproszonymi przedstawicielami lokalnych władz, organizacji pozarządowych i mediów. Oferujemy również wsparcie merytoryczne i logistyczne, a także nagrody rzeczowe dla najbardziej zaangażowanych uczestników.

Projekt, trwający do grudnia 2015 roku, realizowany jest w ramach Programu Europa dla Obywateli.

Szczegółowy opis projektu tutaj. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej do dnia 03.09.2015 oraz zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat debaty Karla Poppera.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..