Amoxil online, cheap price: read here.

Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu współorganizuje projekty Wymian Młodzieży współfinansowanych z budżetu Komisji Europejskiej w ramach programu ?Młodzież w działaniu? AKCJA 1.1.

Projekty Wymiany Młodzieży przede wszystkim umożliwiają  grupom młodzieży z różnych krajów realizowanie wspólnych pomysłów. Tematyka projektów jest różnorodna i zależna tylko i wyłącznie od pomysłowości uczestników i organizacji! Udział w tego typu wymianie jest niezwykłą okazją do rozwijania własnych zainteresowań, dzielenia się doświadczeniami i wiedzą z rówieśnikami z innych krajów, uczenia się od innych oraz zawierania nowych międzynarodowych znajomości.

Podstawowe zasady Wymiany Młodzieży są bardzo proste. Wymiana może trwać od 6 do 21 dni, może wziąć w niej udział od 16 do 60 osób w wieku od 13 do 25 lat. Uczestnicy muszą pokryć jedynie 30 % kosztów dojazdu na projekt. Pozostałe wydatki pokrywane są z grantu pozyskanego przez organizatora projektu.

Informacje o aktualnych rekrutacjach na projekty Wymiany Młodzieży znaleźć można w aktualnościach na naszej stronie. Warto także zapisać się do naszego newslettera, bo właśnie za niego pośrednictwem informujemy naszych wolontariuszy o najciekawszych projektach, w których bierzemy udział.


 Osoba kontaktowa: Dorota Braziewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.